Web Siteniz

Hedef Kitlenize Açılan Kapıdır

 Ziyaretçinize her ziyaretinde tatmin edici bir izlenim bırakmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Kahveli Kod Web Geliştirme

Web Tasarım ve Geliştirmenin Doğru Yapılması İçin Gerekli Nedenler.

İşiniz ne olursa olsun, yeni bir web sitesi yaptırıyor olabilir veya bir web sitesine sahip olabilirsiniz.Sahip olduğunuz gibi de onunla ilgilenmeniz gerekir.

Uygun web sitesi tasarımı ve geliştirmesi, ziyaretçilerinizin sitenizi sıkça ziyaret etmesi ,sizinle iletişime geçmesine ve gezinmesine yardımcı olur. Ayrıca, arama motorlarının, bir web sitesi için ilk şartları arasında ;web sitenizin kullanıcı dostu olması ve  kullanıcılar için web sitesine erişimin doğru oluşturulması zorunluluktur.Her geçen gün bu konularla ilgili daha fazla algoritma geliştirmektedirler.

Web siteniz ziyaretçinizi kolayca ve doğru şekilde yönlendiremezse, sitenizden  hemen çıkma oranı artar ve bu da web sitenizin arama motorları sıralaması için büyük bir sorun oluşturur

Web Tasarım ve Geliştirme İhtiyaçlarını Doğru Anlama

Bir markete girip sadece bir paket bisküvi almak istediğinizi düşünün. Şimdi raflara doğru yöneldiğinizde; gördüğünüz birçok  ürün var ve raflar düzensiz. Satıcıya sorduğunuzda, size söylediği yol tarifi için neredeyse bir krokiye ihtiyacınız olacak. İleride o markete tekrar gider misin? Sanırım cevabınız HAYIR.

Web siteleri içinde aynı durum söz konusudur. Herhangi bir ziyaretçi sitenize gelir , dağınık ve karmaşık bir gezinme ile karşılaşırsa, web sitenize tekrar gelmezler.

Öyleyse onlara uygun  içeriği anlatan güzel bir  bilgi deneyimi ve sunumu yaşatmak için, web sitenizi organize etmeniz ve bu konuda uzmanlardan destek almanız gerekecektir.Kendinizi müşteri pozisyonuna koyarsanız, sitenizi  nasıl görmek isteyeceğinizi düşünün?

Neler Yaparız ?

Broşür Web Site

İşletmelere yönelik sunum içerikli tanıtım web siteleri

Proje Web Site

Belli bir amaca yönelik girişimler.İntranet veya internet projeleri.

Özel Web site

Bireysel veya kurumsal benzersiz, etkileşimli web site çözümleri.

E-Ticaret

E-Ticaret amaçlı küçük - büyük projeler.

Rezervasyon Siteleri

Rezervasyon,randevu takip amaçlı siteler.

Katalog Web Site

Mzalzeme,Hizmet,İlan vb gibi katagorik tanıtım siteleri.

Web Hizmetlerimiz
Danışmanlığını yaptığımız konularda size yardımcı olalım.

Sizlere uygun çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Dikkatle hazırlanmış bir SEO stratejisi, web sitenizin trafiğini önemli ölçüde artırabilir. Genel olarak, arama motoru optimizasyonu, herhangi bir pazarlama stratejisinin yatırım getirisindeki en önemli kazançlardan biridir.

Web sitenizin tasarımı , markanız için anında müşteri güveni oluşturma anahtarıdır.Kaybedilen her güven,potansiyel karın kaybıdır.

Dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarmak için eski web sitelerini mevcut tasarım standartlarına uygun hale getiriyoruz.

Başta Facebook, Twitter,Youtube, Instagram, LinkedIn ve diğerleri gibi sosyal medya siteleri üzerinden girişiminize özel profiller, tanıtım sayfaları oluşturarak takipçi ve beğeni sayılarınızı arttırma, kampanyalar, duyurular ile  hedef kitlenize hizmet ve ürünlerinizi tanıtma, marka değerinizi yükseltmeye ve bilinirliliği artırmaya yönelik sosyal medya yönetimi yapmaktayız.

Web sitenizin bakımı ve güvenliği ihmal edilmemesi gereken önemli bir konudur.Her hangi bir açık,kırık link,”cache” problemleri,veritabanının şişmesi,e-posta sorunları gibi çeşitli konularda  hizmetleri vermekteyiz.

Web Development
Web Development
223
proje
300
fincan kahve
174
mutulu müşteri

Web Tasarım SüreçleriMİZ

01

PROJE TİPİ BELİRLEME:

Farklı web sitesi türleri, ziyaretçilere farklı işlevler sunar; bu, amaçlara göre farklı teknolojilerin kullanılması gerektiği anlamına gelir. Bu geliştirme öncesi verilere dayanan iyi tanımlanmış ve ayrıntılı bir plan, sizi tasarım değişikliği veya başlangıçta planlanmayan işlevleri eklemek gibi beklenmeyen sorunların çözümü için fazladan kaynak harcamaktan koruyabilir.

02

PLAN:

Bu adımda, araştırma ve beyin fırtınası oturumları aracılığıyla ekip, müşterinin özelliklerine uygun web sitesi için ilk fikir ve kavramları ana hatlarıyla belirlenir.Bunun önemli bir kısmı genellikle içeriğin web sitesinde nasıl yapılandırılacağını ve bir ziyaretçinin içeriğe nasıl erişeceğini temel olarak tanımlayan bilgi mimarisidir .Burada belirlenen stratejiye göre tasarım şablonu biçimlendirilir.

03

TASARIM:

Bu web sitesinin şekillenmeye başladığı adımdır. Web tasarımcısı şimdi bu projenin asıl görünüşü üzerinde çalışmaya başlamak için gereken tüm verilere sahip olacak.Bu süreç boyunca, düzenin en iyi kullanıcı deneyimini sunmasını sağlamalıdır, aynı zamanda ziyaretçinin ihtiyaç duyduğu şeyi hızlıca bulmasını sağlar.Prototip bir şablon çıkartılır ve üzerine plan oturtulur.

04

GELİŞTİRME:

Bu süreçde gerçeklik hissi veren bir web sitesi “hissetmek” için perde arkasına geçtiğimiz yerdir. Kahvelikod,planlama aşamasında belirtilen tüm gereklilikleri karşılamak için bir web sitesi geliştirmek  HTML, CSS, XML ve XSL standartları gibi tüm ilgili erişilebilirlik ve web standartlarına uyması için oluşturulmasını sağlamaktır .Gerekiyorsa veritabanı tasarlama ve ayrıca kodlama bu süreç esnasında yapılır.

05

TEST:

Test süreci artık web sitesinin son adımlarının geldiğinin göstergesidir , bu temelde neredeyse yayına girmeye hazır olduğu anlamına gelir. Nihai testler genellikle web şirketi nihai ürünü teslim etmeye hazır hale geldiğinden, işlevsellik, performans ve güvenlik konularına odaklanır.

06

BAKIM:

Web tasarım sürecinin son adımı, herkesin bildiği bir şey değildir. Ne yazık ki, birçok müşteri, web sitesini yayınlamanın web ajansları ile işbirliğine son vermesi gerektiğine inanıyor. Gerçek şu ki, gerçekten çevrimiçi varlığınıza yatırım yapıyorsanız, o zaman web tasarım süreci asla bitmez.

Ayrıca , sitenizi ilk defa bir araya getiren ekip dışındaki tasarım, işlevsellik veya yalnızca içerikle ilgili olsun , ortaya çıkan değişiklikleri veya diğer güncellemeleri kim uygulayabilir ? Web sitenizi değiştirmek için farklı bir ajans kullanmak, çok küçük değişikliklerde bile daha yüksek maliyetlere ve daha uzun uygulama sürelerine neden olur.

projelendirme
WEB tasarım sürecinde;
{keşfediyor},{tanımlıyor}, {tasarlıyor}, {geliştiriyor} ve {konuşlandırıyoruz}.
ancak her müşterinin ihtiyaçlarını özellikle karşılaması için benzersiz bir yoldan geçiyoruz.

.Analiz .Planlama .Uygulama