Logo

Markanızın Kimliğidir

Nasıl bir logo tasarımı ?

Son derece başarılı şirketler logo tasarımında farklı yaklaşımlara sahipler ve dört temel kategoriye giriyorlar. Hiçbiri tek bir kategorinin doğası gereği diğerlerinden üstün değildir, ancak bazılarının anlaşılması daha kolay olabilir.

Tip bazlı: Logonuz, işletme adınıza tipografik bir işlem olabilir. Canon,IBM,Gittigidiyor ve Sony bu tarzın örnekleri olurdu. Bunların  markalaşmış Nicola Tesla,Mevlana,Orhan Veli gibi  isimlerin ünleriyle eşdeğerdir.

Çizim: Diğer işletmeler, kim olduklarını bildiren bir örnek kullanır. Bunlardan en önemlisi, Eti,Bayer veya Fenerbaçe,Harlem gibi bazı profesyonel spor takımlarının logoları olabilir.

Özet: Hepimiz Nike’ın uçmasını biliyoruz. Şirketin adını asla görmemiz gerekmiyor. Dahası, tasarımı hız ve atletizm ile iletişime geçti.

Melezler: Genellikle tip, gerçekçi bir çizim veya soyut tasarım ile birleştirilir. Tip, şirketin adı, bir etiket satırı veya her ikisi olabilir.

.

Logo Tasarım

Sizin için tasarım.

Fikrinizi gerçeğe dönüştürüyoruz, sıfırdan özel logolar tasarlıyoruz. Özel bir logo tasarımı yapmak için grafik tasarımcılarımız, tüm prosedür boyunca sorunsuz çalışmalarına yardımcı olan sistematik bir tasarım sürecini takip eder.

Bir logo oluşturmanıza veya güncellemenize yardımcı olmak için hızlı ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapabiliriz.

Yüksek nitelikli tasarımcılar.

Logo tasarımcılarımız, işletmenizin hedeflerini temsil eden benzersiz tasarımlar oluşturmada yeterliliğe sahiptir. Marka kimliğinizi geliştirmek için yeteneklerini ve uzmanlıklarını hedeflerinizle harmanlıyorlar. Kahveli Kod grafik tasarımcıları, sektörün  meraklılarıdır ve mevcut tüm logo tasarım trendlerinin ve modasının çok yakından takibederler.

kullanım alanları

Çalışmalarımız;

Antetli kağıtlar, broşürler, zarflar, afişler, kartvizitler, e-kitaplar, dergiler, tabelalar, tişörtler vb. İçin logolar tasarlıyoruz. Bunun dışında, web sitesi bannerları ve faydalı olabilecek diğer tasarımlar gibi çevrimiçi varlıklar da yapabiliriz SEO veya diğer çevrimiçi pazarlama tekniklerinde işinizi kolaylaştırıyoruz. Ekibimiz tarafından tasarlanan tüm logolar, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre% 100 kişiye özeldir

TASARIM
GELİŞTİRME
DANIŞMANLIK
projelendirme
WEB tasarım sürecinde;
{keşfediyor},{tanımlıyor}, {tasarlıyor}, {geliştiriyor} ve {konuşlandırıyoruz}.
ancak her müşterinin ihtiyaçlarını özellikle karşılaması için benzersiz bir yoldan geçiyoruz.

.Analiz .Planlama .Uygulama