about

1998 yılından buyana  Uygulama Geliştirme hizmetleri sunmaktayız. Uzun yılları aşkın tecrübemizle, sürekli olarak işletmenin teknik altyapısını güçlendiren ve iş alanlarına liderlik etmelerine yardımcı olan modern teknoloji çözümleri sunduk.

KahveliKod olarak, PHP, JavaScript, .Net, Açık Kaynak, vb. Gibi çağdaş diller ve çerçeveler üzerinde güçlü komutlara sahip, yetenekli ve deneyimli Web Geliştiricilerinin geniş bir yetenek havuzunu kullanıyoruz.  Geliştirici olarak, mobil uygulama geliştirme, IoT Geliştirme, giyilebilir uygulama geliştirme, web geliştirme ve tasarım, yazılım ürünü geliştirme, logo ve grafik tasarım vb. hizmetler sunmaktayız

Fikrinizin benzersizliğine ve işletmenizin sektöre özgü gereksinimlerine inanıyoruz, bu nedenle ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılamak için, projelerimizi özellikleri zengin, sağlam, görsel olarak çarpıcı ve son derece duyarlı ve arka uçta etkileşimli hale getirmek için son derece özelleştiriyoruz.

Dinamiğimiz; sürekli yenilik yapmak, işletmenizin benzersizliğini korumak, ürün ve hizmetleri geliştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

projelendirme
WEB tasarım sürecinde;
{keşfediyor},{tanımlıyor}, {tasarlıyor}, {geliştiriyor} ve {konuşlandırıyoruz}.
ancak her müşterinin ihtiyaçlarını özellikle karşılaması için benzersiz bir yoldan geçiyoruz.

.Analiz .Planlama .Uygulama